Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attol lehet valami bajom...

Attol lehet valami bajom hogyha meghányatom, magam?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 17:44
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, hogyan. A sós kávé biztonságos, csak sokáig öklendezel utána, de még mindig biztonságosabb,mintha nem ezt használod, hanem tollat.
2014. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha azért hánytatod magad,mert valami olyat ettél,ittál esetleg beteg vagy ,akkor kifejezetten jó hatású. De ha fogyás miatt akarod magad rendszeresen hánytatni,az komoly nyelőcső,garatgyulladást,fekélyt okozhat egy idő után.
2014. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalomtól nem lesz bajod.

De rendszeresen (és ez akár néhánytól kezdve már felléphet) a nyelőcső és a garat különféle gyulladásai ahogy az előző is írta, és ezen kívül a fogaid is gyakorlatilag elrohadnak, mert a sav szétmarja a zománcot. Szerintem nem akarod te ezt.

2014. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert néha van amikor tuleszem magamat és egyszerüen annyira szarul vagyok olyankor
2014. febr. 5. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyankor inkább sétálj, nagyon gyorsítja az emésztést.
2014. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!