Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan bírnék gyorsabban...

Hogyan bírnék gyorsabban növekedni / magasabbra?

Figyelt kérdés
Apukám és Anyukám se magas . Én most 156cm -es 13/F és az osztálytársam 12/f és 169 cm magas. Én ettöl még lehetek magasabb ? Esetleg vannak olyan sportok vagy vitaminok amitöl majd magasabb lehtek ? elöre is köszönöm =)
2009. dec. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árt sok jódot fogyasztani, meg B vitaminokat. Legolcsóbb forrásai: Jódaqua (természetgyógyász/bioboltok), DM-ben lehet kapni olcsón b-max nevű nagy dózisu b vitamint, neked elég abból egy fél/negyed is naponta. Alapból nem lesz tőlük nagy mennyiségben sem bajod, de tartsd be ami a dobozra van írva. A sok mozgás is hasznos, és nem ajánlatos sok koffeint fogyasztanod bármennyire menő is az energiaital, de a fejlődő szervezetre nincs jó hatással. De alapvetően ráérsz, lehet, hogy későn érő vagy, mint pl én. 17-18évesen kezdtem el igazán nőni, az egyik legalacsonyabb voltam az osztályban, aztán egy év alatt nőttem 15cm-t, és még javában növök 19 évesen. most: 186
2009. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a megfelelő testmozgás a kiegyensúlyozott sok nyers zöldséget és gyümölcsöt tartalmazó táplálkozás amelyet érdemes kiegészíteni vitamin, ásványi anyag, enzim tartalmú étrendkiegészítőkkel.
2009. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a bionet egy okkult piramisjáték, semmi közük a táplálkozás tudományhoz, még azt sem tartják fontosnak, hogy az összetevők milyen formában vannak. Egyszerű átbaszás az egész, de mostanában ez a divat: minél drágább és bióbb annál jobb. Istenem, ahogy nézem a kínálatot, mintha a középkorban lennénk, sajnos az emberek egyre hülyébbek, és teljesen elfordulnak a tudománytól.

Ózonizátor, mágnesterápia :D

2009. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2009. dec. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!