Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a dumó a lábamnál?...

Mi ez a dumó a lábamnál? Fontos nagyon!

Figyelt kérdés
Valami dumó képződött a jobb lábamnál pont ott ahol fut egy véna, (a másik oldalon nincs ilyen) ha meg nyomom fáj, és rendesen kitapintható. Amit mostanában érzékeltem az az hogy elég gyakran zsibbad a jobb lábam. Kérlek a hülyeségektől kíméljetek nagyon félek hogy valami komoly bajról lehet szó.. ( 15/F ) Remélem tudtok segíteni, előre is köszönök minden értelmes választ! :)

2014. jan. 31. 23:23
 1/6 A kérdező kommentje:
( szégyenlem, de dohányzok és alkoholt is szoktam fogyaszani. Kérlek ne ezt tegyétek szóvá hanem inkább segítsesetek!! )
2014. jan. 31. 23:27
 2/6 anonim ***** válasza:
komoly bajod tuti hogy nincs nyugodj meg... mutasd meg dokinak...:) (és tuti nem a cigitől vagy az alkoholtól van, bár 15 évesen nem kéne se cigizned se innod :) ) lehet beütötted csak valahova és az dagadt be... zsibbadás: sérv miatt szokott lenni, de ahhoz te még fiatal vagy...
2014. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem ütöttem be sehova

(Az alkohol meg a cigizes az tudom hogy nemjo.. Alkoholt is nagyon ritkan fogyasztok de akkor is csak esszel, a cigit meg elbasztam mert regen ugyvoltam h ugyse tudok raszokni mert volt h honapokig nem cigiztem es egyszer csak eszre vettem magamon amikor nemcigiztem eleget hogy ugy hianyolom de nagyon.. Eppen a leszokason munkalkodok de elegge neheznek talalom..) köszönöm szépen a választ, majd akkor ha megyek dokihoz megkerdezem tole hogy ez micsoda. Azert tovabbra is varom a segito/tajekoztato jellegu valaszokat! :)

2014. jan. 31. 23:46
 4/6 A kérdező kommentje:
És pont a vénánál van ez a dumó, amikor rá tapintok rendesen érzem a szivem dobogását, látszik is maga az ér. Tegyük fel vérrög. Az hogyan keletkezhet??
2014. jan. 31. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Vénánál visszér lehet-
2014. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tizenöt évesen visszér-

Menj el a házidokidhoz minél előbb

2014. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!