Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatam az oltást (H1N1)...

Beadatam az oltást (H1N1) Úgye nem lesz semmi mellékhatása szövödménye? 16L

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellékhatása lehet, bőrpír, helyi fájdalom, esetleg hőemelkedés.

Nagyon kis eséllyel láz.

Szövődménye nem lehet bármennyire is szeretnék néhányan lehitetni az emberekkel.


Kezd szánalmas lenni az, hogy ha valaki meghal H1N1ben akkor mindenki veri a nyálát, hogy "de hisz túlsúlyos volt!" mitha ez valami halálos kór lenne egy 24 éves fiúnál, de ha valaki megkapja az oltást és két hétre rá eltöri a kezét akkor arról tuti az oltás tehet...

2009. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
picit fájhatnak az izmaid+hőemelkedésed lehet,meg fejfájás...de kb.2 nap és kutya bajod se lesz...nyugi!!
2009. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Miért, akkor kiszívatod magadból vagy mi? Mostmár teljesen fölösleges ilyesmin agyalni, mert nem lehet előre tudni senkinél sem. Vagy lesz szövődménye, vagy nem. Ennyi.
2009. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szívatnám ki magamból de ez a beszólás tetszett:DDD. csak úgy elgondolkodtam..
2009. dec. 4. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha mégis meg akarsz szabadulni ettől a méregtől akkor ezt javasolják akik nem a hivatalos "egésszégügyben" vannak:

[link]

2009. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

18:32es ezt kérdezte? Takarodjatok már innen, komolyan nem lehet egy kérdésre se választ kapni, mert minden h1n1 kérdésbe oda jönnek az oltásellenesek és telehányják az idióta nóném linkjeikkel és a tudománytalan hülyeségeikkel a kérdést.

SOKKAL rosszabbak vagytok, mint a média!

2009. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem noname link, és takarodjon az aki vakon van! Aki ennyire megesz mindent amit beadnak neki az ne kritizáljon, én csak a saját tapasztalatomnak hiszek.
2009. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!