Mi történne ha esetleg? .
Figyelt kérdés
Nem sokára lesz a mandula műtétem, de ha megjön a menstruációm akkor el kell halasztani, de mi van ha esetleg műtét közben jön meg? Vagy megjön aznap és nem szólok? 17/L2009. dec. 3. 19:03
1/2 anonim válasza:
Miért kéne elhalasztani? Engem úgy műtöttek, hogy menstruáltam.
2/2 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki, h telefonáljunk h ha megjön, mert akkor nem lehet műteni. Gondolom a vérveszteség miatt v nem tudom.
2009. dec. 3. 19:13
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!