Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beírják-e az új tüdőszűrő...

Beírják-e az új tüdőszűrő egészségügyi könyvbe, a tavalyi tüdőszűrésről lévő adatokat?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam először kötelező tüdőszórésen, szerencsémre mindent rendben találtak nálam. Viszont nincs meg a tüdőszűrő kis könyvem, én meg örülnék ha idén nyáron beírnák beírnák a tavalyi eredményt is. Attól tartók nem lesz benne a tavalyi tüdőszűrésem, nem dolgozni a leendő új munkahelyen belül. Örültem volna ha normális méretű kis könyv méretét legalább elérte volna a tüdőszűrő könyv.

#könyv #tüdőszűrés #tavalyi #pótoltatása #eredményének #beírása.
2014. jan. 14. 21:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Értelmes választ szeretnék kapni aki nem tud értelmes választ adni nekem, ne írjon értelmetlen választ nekem előre is köszönöm!!
2014. jan. 14. 22:26
 2/2 1112 ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy beírják, de nem tudom. Amúgy az elsőnek igaza van, attól függetlenül, hogy a fő kérdés még értelmes. Alatta már nem minden. "tüdőszórésen", "beírnák beírnák", "tartók ", "nem dolgozni a leendő új munkahelyen", "normális méretű kis könyv méretét legalább elérte volna a tüdőszűrő könyv" Ezt az utolsót meg nem is tudom, hogy jött ide, amúgy többször használhatnál vesszőt:$ De ezt most nem kötözködésből, csak igazat adok az elsőnek.
2014. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!