Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért őszülünk ilyen korán?...

Miért őszülünk ilyen korán? Én 32f vagyok, csomó ősz hajszálam van már, de még a 27-28-29 éves barátaimnak is, sőt, van még több mint az enyém, annak ellenére, hogy van kötünk 5 év. Az öcsémnek is több van, nálam.

Figyelt kérdés
gyerekkoromban az ősz hajszál egyet jelentett a bácsi képével. Most meg fiatalon őszülünk...
2014. jan. 3. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is már őszültem 20 éves korom előtt. Sőt 8 éves koromban is talált anyukám őszhajszálat a fejemen.
2014. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a helyesírási hibákért pardon.


8 évesen? az erős túlzás nem?

a 20-as éveim elején nekem is mondták, hogy van, de az nem az volt, hülye volt a fordász:) de most már sajnos van!

2014. jan. 3. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy szál volt 8 évesen. Első voltam.
2014. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem már 17 évesen voltak ősz hajszálaim, most vagyok 23 de már kénytelen vagyok festeni a hajam, mert elég sok van, egyre több sajnos. 2 velem egykorú barátnőmnek is vannak ősz hajszálai , 2 másik barátnőm idősebb tőlem 27, 28 évesek, nekik is sok van már évek óta.

De, hogy miért.. azt én nem értem. Anyáék is korán, harmincas éveik közepe felé kezdtek el őszülni de azért az mégis más mint huszonévesen.

A fodrászom azt mondta, hogy lehet valamilyen vitamin hiány, valamilyen hormonzavar. Lehet ez hülyeség.. nem tudom.

2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálad idősebbek, nem tőled idősebbek -.-
2014. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi, h kijavítasz, de a nálad idősebb, tőlem idősebb összevetése, és annak fitogtatása, hogy melyik helyes és melyik nem, a magyar nyelvtan olyan mélységű elemzése, amit már bőven lesz,arok. :)

De azért köszi, mert törekedem arra, hogy tanuljak abból, ha kijavítanak, de ez a mélysége a magyar nyelvtannak, már valóban hidegen hagy.


egyébként azért vannak helyesírási hibák a kérdésben, mert új billentyűzetem van, és még nem szoktam meg, néha félreütök

2014. jan. 10. 08:05
 7/8 anonim válasza:

Kérdező!

1. Ezek a legalapabb dolgok, nem nehéz nyelvtan.

2. Nem te hibáztad ezt, hanem az előttem szóló válaszoló:)

2014. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:))))
2014. jan. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!