Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol járhatok utána, hogy...

Hol járhatok utána, hogy visszaéltek e a tb számommal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 21:48
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a háziorvosodnál ahova be vagy jelentve.
2013. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom ott. Csak egyszer mintha itt olvastam volna, hogy ez lehetséges.
2013. dec. 23. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapud van? Ha nincs, csinálj mert nagyon hasznos ezer ügyben. Pl többek között arra is jó, hogy megnézheted évekre visszamenőleg mire mennyi pénzt számoltak el TBre rád. És ott bizony látod, ha volt egy szív műtéted pedig te nem is tudsz róla. :-)
2013. dec. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
agyarorszag.hu-n belépsz, és személyes cuccoknál kikeresgéled.
2013. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abból hogy most éppen hogyan van ne vonj le messzemenő következtetést. ;-) nincs ilyen, hogy valamelyik irány mindig olcsóbb vagy drágább lenne.



Kérdező: igen, így van, sokszor olcsóbb mint belföldi utazás. Pláne tavaly volt ez így amikor nagyon sok száz forintos jegyet vettünk és így mi is sokszor mentünk és minden rokon, ismerős is jött akinek volt kedve. Pláne annak volt ez nagy öröm aki még soha vagy évtizedek óta nem repült. Én személy szerint akkor még pár embernek innen a gyakori kérdésekről is segítettem ebben. Szóval azt hiszem akinek volt kedve repülni az ment mindenki Európában sok felé.

2013. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!