Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18éves vagyok és 1-2 éve...

18éves vagyok és 1-2 éve szenvedek a pattanások miatt. Hogyan tudnék megszabadulni tőlük gyógyer nélkül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el konkrétan az ezüst kolloidot!


[link]

2009. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl jót tesz hogy néha eljárok szoláriumba. Szoli után pár nappal szebb lesz a bőröm, mert nem tudom miért de jót tesz a bőrömnek. Ha nem vagy fehérbőrü akkor próbáld ki. Ha már próbáltad akkor teszteld milyen tonik jó neked, egyszer csak eltalálod. Vagy kérdezd meg a nőgyógyászod. Én anno kaptam egy gyógyszert amitől szebb lett a bőröm sokkal.
2009. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amint írtam gyógyszerek nélkül szeretnék megszabadulni tőlük...és milyen nőgyógyász? Nem mondtam hogy nő vagyok :)
2009. nov. 26. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, ezt nem tudtam, hisz nem írtad. Akkor azt javaslom menj el kozmetikushoz mert nemcsak nők járnak!!! És kérj egy nagykezelést és kérj tanácsot hogy mit használj. Ő jól ismeri a bőrtípusokat. Biztos tud segíteni.
2009. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!