Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki lisztérzékeny, és nem nő,...

Aki lisztérzékeny, és nem nő, az élete végéig olyan kicsi marad? Vagy előbb-utóbb megnő?

Figyelt kérdés
Lisztérzékenység, magasság

2013. dec. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A lisztérzékenység mióta van összefüggésben a magassággal?
2013. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerek két lisztérzékeny fiút, mindketten nagyon alacsonyak, kb. mint egy másodikos. Most 7-esek. Azt mondják, hogy az orvosok azt mondják hogy a lisztérzékenység miatt nem nőnek.
2013. dec. 18. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Okozhat magasságbeli elmaradást is, de ha betartják a diétát, akkor nem jelent semmi gondot a lisztérzékenység. Magyarul akkor pont olyan magasak lesznek, mintha nem lennének lisztérzékenyek - vagyis a génjeikben amit hoznak.
2013. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.

Leírnám a kérdéshez fűződő feltevésem:

1. teljesen véletlen, hogy kis növésűek

2. az alacsony ember lehet hogy hajlamosabb gluténérzékenységre ? (érdekes téma lehetne, Szendi Gábor újabb könyvéhez ;): Az ősember ugyebár alacsony volt, és még csak hírből sem ismert a glutént, ergo biztos nagy többsége érzékeny is lehetett volna rá, ha akkor egy jó karéj kenyeret falt volna be...)

3. Amit az előttem szóló írta, ha ugyan tudja hogy lisztérzékeny, a diétát nem követi, emiatt felszívódási nehézségei akadnak, és nem fejlődik úgy, mint a kortársai.

2013. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!