Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testképzavar? Lehetséges,...

Testképzavar? Lehetséges, hogy megszűnt volna?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdöttem a testképzavarral, kilókkal, centikkel, stb... Anno még volt is okom nyafogni, mert 75 kilósan valljuk be, nem voltam túl vonzó látvány. Majd fél-1 év alatt leadtam 16 kg-t, sportoltam, mindent megtettem, ám ennek ellenére is egy alaktalan, tank nőt láttam a tükörben. A centikben mért eredménynek végképp nem hittem ( kiindulási mell-derék-csípő:94-76-108, jelenlegi: 98-62-96). Gyűlöltem magam... Féltem a tükörbe nézni, féltem bármi filmet megnézni a benne lévő tökéletes alakú sztárok miatt, nem akartam utcára menni... Elhatároztam, nem nézek tükörbe egy jó ideig, csak amennyit muszáj. Reggel smink, öltözés, indulás a dolgomra. Nuku tükör.


Kb. 1-2 hónapja, hogy nem nézegettem magam a tükörben, és nem álltam mérlegre. Azonban ma újra megtettem. A mérleg: nem fogytam,nem híztam,még mindig 59 kg vagyok. A tükör: amit láttam, komolyan lenyűgözött. Vékony derék,durván szép alak, széles,de nem zsíros,nőies csípő,formás és izmos lábak, hibátlan bőr... Leesett az állam. Nem hittem el...Eltűnt a tank nő!


Akkor ez most hogy van? Ennyitől,hogy hanyagoltam a tükörben való önméricskélést, elmúlt volna a testképzavar? Lehetséges??


2013. dec. 16. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan sikerül a fogyással együtt megnövelned a melleid? Nem kötekedésből, csak tényleg kíváncsi vagyok.
2013. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlóval. :) Jangeet szedek,azóta nőtt meg.
2013. dec. 16. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!