Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dobhártya: Orrfujás közben...

Dobhártya: Orrfujás közben mesérült a dobhártyám?

Figyelt kérdés
Egy ideje náthás vagyok és köhögök. Az utóbbi napokban sokat köhögtem és fújtam az orrom. Ma dél körül, ahogy fújtam az orrom, hallottam egy "reccsenést" a fülemben. Aztán az idő előrehaladtával egyre jobban fájt. Elég rendesen fáj. Bármit csinálok, fáj. Fekve, ülve, állva, csak akkor nem fáj, ha alszom:D Járt már így valaki? Kérjek időpontot dokitól, vagy majd meggyógyul? Kábé egy hét, mire kapok időpontot. Valami fájdalomcsillapítás? Épp ma teszteltem pozitívat, szóval nagyon gyógyszert nem lehet beszednem szerintem. Vagy lehet? Holnap még dolgoznom kéne 5 órát. Holnapra ez nem hiszem, hogy jobb lesz. Ha hajolok, még jobban fáj, márpedig elég sokat kell hajolnom munka közben. Azt se tudom, ezzel dolgozhatok e. Úgy értem nem okozok még nagyobb kárt, ha így dolgozok? Éppen túlélném, csak nem akarok még nagyobb kárt okozni.
2013. dec. 13. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A nagy nyomás miatt sérülhet,úgyhogy nem ártana orvoshoz menned. Fájdalomcsillapítónak Algopyrint be lehet venni. Persze ne sokat.de napi 2,mikor már nagy a fájdalom,nyugodtan.
2013. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nekem már egy éve ilyen ez fülkürthurut mindenképpen időbe kell kezelni mert ha nem kezelik az okát úgy jársz mint én.De általában melegítéssel orcsepp használatával elmúlik egy hét alatt
2014. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!