Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszketek? Többi lenn.

Miért viszketek? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szóval kb 2-3 hete a lágyékom körül tehát a herém mellet a combom belső fele mind 2 oldal és a fenekem is leginkább ott a nyílás körül viszket.A combom belső felénél valami nagyon halvány vörös foltocskák vannak szétszórtam de tényleg épp,hogy látható.Mi lehet ez és mit csináljak vele? Nemi élet nem volt szóval biztos nem mástól.

21/f


2013. nov. 23. 22:25
 1/3 automatakoktel ***** válasza:
Viszketés utalhat candidára, végbélnyílásnál féregre.
2013. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű allergia. Ilyen az ekcéma egyik fajtája. Persze erre bőrgyógyász tud biztosat mondani. Nekem is voltak ilyen halvány foltok a combom belső oldalán. Két hónapig kezeltem gombára, de hiába. Elmentem bőrgyógyászhoz adott valami készített krémet és 2 napra rá elmúlt.
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először megmutatom háziorvosnak mert bőrgyógyászatra nagyon sokat kell várni sajnos,csak nem tudom,hogy összefügg a combomnál lévő viszketés a fenekemmel mert azt már nem tudnám ott mutogatni a háziorvosnak..
2013. dec. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!