Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakii! Beteg voltam de mar...

Valakii! Beteg voltam de mar nem vagyok az de a betegsegembol a kinzo hasfajasom megmaradt. Olyan szinten faj hogy mar azt tervezzuk hogy bemegyunk a korhazba mert egyszeruen sirok a fajdalomtol. Valakinek valami tipp hogy miert lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ha leírnád, hogy milyen betegséged volt, több esélyünk lenne...

De ilyen súlyos hasfájással mindenképpen fordulj ügyelethez. Akár az előző betegségedtől független oka is lehet, pl vakbél vagy bélelzáródás.

2013. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a bizonytalan hastáji fájásokkal kötelező orvoshoz menni.
2013. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Beteg voltam de mar nem vagyok az de a betegsegembol a kinzo hasfajasom megmaradt."


Ez egy paradoxon. Ha már nem vagy beteg akkor nem fáj a hasad sem, ha fáj a hasad akkor pedig beteg vagy. Kapisi?

2013. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit szedtél, miylen vizsgálati eredményeid vannak és mi volt a betegség?
2013. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De hol???? Sok sulyos betegségre utalhat. A feszuleses hashartyagy. Ez a legrosszabb. Epes bantalmak, vakbelgy.... Ezeknek mind hashartyagyulladas lehet a szovodmenye. Van lazad? Ha nincs, fertőzés, epegorcs holyag nélkül, kezdeti vakbelgyulladas, gyomorrontas. Menta teát igyál, gorcsoldo.
2013. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valami virust szedtem ossze... Legalabbis nekunk ezt mondtak de szerintem igy is ugy is ugyelet lesz a vege. :/
2013. nov. 21. 23:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát csak nem mindegy, hogy influenzavírus vagy hepatitis vagy AIDS....
2013. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező. Az emesztorendszeri vírus 12-36 órán belül kiürül, felsoleguti 10nap. Ha csak fáj, akk ugyeletrol elfognak zavarni, csak szekunder tünetek esetén szoktak sürgősségi beutalót adni. Kapsz valami gorcsoldot meg neurobiont h lenyugodj.
2013. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Súlyos hasfájással előbb kizárják a lehetséges sürgősségi ellátást igénylő okokat, és csak utána küldenek haza. Tehát, megnyomkodnak, hogy kizárják a vakbelet, meghallgatják a hasat, hogy kizárják a bélelzáródást és hasonlókat. Akkor küldenek csak haza, ha a megítélésük szerint nincsen sürgősségi kezelést igénylő ok.
2013. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kérdező?
2013. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!