Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha három hétig szedtem reggel...

Ha három hétig szedtem reggel este a divascant de nem javult a migrénem akk érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A glutént mennyi ideje hagytad el az étrendedből?
2013. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hagytam el :s
2013. nov. 20. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Aham. Értem én, pedig nagyon sok esetben mút el a migrén már 1-3 héttel azután, hogy megkímélték a szervezetüket ettől a kellemetlen terheléstől. Csak egy tipp. Mindenki lisztérzékeny valamilyen mértékben, hogy az okozott problémákra 'gyógyszereket' szedünk, vagy megpróbáljuk elkerülni az életünket megkeserítő kisebb-nagyobb egészségügyi problémák legáltalánosabb okozóit, rajtunk áll.
2013. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pankesz válasza:
Én 1 éve szedem folyamatosan, és most tudom azt mondani, hogy kb. 3 hónapja egyáltalán nem fájt a fejem (kipp-kopp). Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az első migrénes rohamom után kb. fél évig folyamatosan fájt a fejem, 3-4 nap szünetekkel...azt hittem már főbe lövöm magam. Júniusban volt az utolsó rohamom. A neurológusom szerint ezt sokáig kell szedni, minél tovább szeded, annál hatásosabb. De, hogy meddig, én se tudom, azt a választ kapom rendszeresen, hogy "Van olyan betegem, aki 3 éve szedi." meg, hogy "Írok még fel." :/ Szóval szedd csak sokáig, több hónap, míg változás lesz!
2013. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pankesz válasza:
Ja, és szerintem szedhetnél nyugodtan napi 3-at is.
2013. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!