Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha visszatartjuk a sírást,...

Ha visszatartjuk a sírást, akkor miért fáj a torkunk?

Figyelt kérdés
Legalábbis nekem, ha visszatartom , akkor a torkom fáj egy pár percig.
2013. nov. 16. 17:58
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:
100%

érdekes, nálam is ez van.. az egyik mondás tök jól leírja, hogy "gombóc van a torkában".. és milyen igaz! :)


De hogy miért...? :)

2013. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan,mint a szorulás,vagy mint mikor vissza kell tartanod a sz*rt..Akkor is megfájdul a hasad.

Vagy amúgy lehet h a lelkiek is közrejátszanak.

2013. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az lehet a háttérben, hogy erős érzelmi inger ért..aminek az lenne a normális végkimenetele, hogy kicsordul a könnyed, vagy konkrétan elkezdesz sírni. Ha visszaszorítod ez nem történik meg és a szervezet vhogy más módon próbálja végrehajtani a 'feladatot'..és talán megemelkedik a pulzusszám vagy vmi hasonló, csak tippelek de ilyesmi lehet benne.
2013. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arnold901005 ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon gáz. :D Az orromban meg olyan érzés van, mintha csavargatnák, a fejem pedig mintha fel akarna robbanni. :D
2013. nov. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!