Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a folytonos...

Hogyan lehet a folytonos stressz ellen tenni?

Figyelt kérdés
Gyakran izgulok a suliban, sokszor kell Wc-re járnom. Ez lehet a gyakori stressz miatt? Sokszor amikor valami betegségre gyanakodnak bestresszelek, és beképzelem magamnak a betegséget. Így van a gyakori vizeléssel. Semmi bajom nem volt amíg megkérdezték tőlem hogy hányszor megyek egy nap WC-re, mert egyik nap kicsit többet voltam mint szoktam. Aztán azóta stresszelek hogy mi van ha cukorbeteg vagyok és tényleg többet mentem WC-re a szokottnál. Sok helyen olvastam hogy a stressztől kell sokat pisilnem. Valaki segítsen mit tegyek?:/

2013. nov. 13. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor már betegségeket is képzelsz magadnak, az már eléggé súlyos állapot. Minél hamarabb változtass valamin, mert ez nem vezet jóra. Súlyosbodnak a dolgok, amíg nem találsz megoldást.


Én ezt végigcsináltam sajnos.

Sok stressz, mosdóba járás, azt hittem hogy cukorbeteg vagyok és nagyon sokat gondolkoztam rajta. Aztán izületi fájdalom, rákosnak hittem magam, aztán légzőszervi probléma... stb


Több embertől hallottam ugyan ezt, hogy hasonló tévhitekben éltek. Tehát ez is tünete a stressznek, hogy tévhiteid kezdenek lenni, és elárulom, nem csak az egészségeddel kapcsolatban.


Egyébként véleményem szerint ennek oka az, hogy most nem úgy élsz ahogy kellene. Néha eszünkbe kell hogy jusson, hogy véges az élet, és nem egy hajtás hanem élvezni kell.

Gondolkozz el rajta, hogy mit csinálhatsz mostanában rosszul. Érdemes radikálisan változtatni a dolgokon!

2013. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2013. nov. 14. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!