Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lejárt a szavatossága a tubáknak?

Lejárt a szavatossága a tubáknak?

Figyelt kérdés
Hello van egy doboz tubákom ami már 3 éves lesz lassan, most találtam meg mert egyszer olyan jól elrejtettem hogy nem is találtam meg máig . Ugye szavatossági idő nincs rajta ezért nem tudom hogy nem-e romolhatott meg ? Most egy kicsit szívtam belőle és úgy érzem hogy nincs semmi baja . Szerintetek ennyi idő alatt megromolhatott ? Vagy nyugodtan el lehet még fogyasztani ? És hogy a nemzeti dohány boltokba lehet még kapni? Mert az interneten sehol se találok eladó tubákot.

#tubák #eladó?
2013. nov. 10. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
hát 3éves azért már nem olyan friss, lehet, hogy veszít az aromájából, talán jobban irritál. mi találtunk az egyik itteni trafikban, 650 ft.-ért nálunk kapható a gawith
2013. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!