Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire és melyik szervemnek...

Mennyire és melyik szervemnek árt az, hogy amikor nagyon izgulok hasmenésem lesz tőle?

Figyelt kérdés
Mindig amikor nagyon izgulok...nem mondom hogy gyakran van ilyen de amikor nem tudom mire számítsak akkor igen, pl versenyek.
2013. nov. 8. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha csak néhány esetben van ilyen, akkor még ok. a dolog. Bárkivel előfordulhat, hogy egy fontos megbeszélés előtt, vagy pl. fogorvosi kezelés előtt izgul és hasmenése lesz. A gond az ha ez gyakori és hasi pánik alakul ki. Tehát lényegében apró stressz is képes borzalmas hasmenést okozni és egy órán belül 4-5 kell futni wc-re.

Nekem ilyen van. Voltam orvosnál, mert én folyamatosan fáradt vagyok ez miatt és elég rendesen megkeseríti az életemet. Plusz nálam aranyér is kialakult. Kaptam segítséget, de még mindig nem az igazi és sajnos gyakran nyugtatókkal gyógyítják.

2013. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nalam a stressz hanyassal jart kislany koromban. Vannak homeopatias gyogyszerek, teak amik segithetnek ilyenkor, de nagyon hatasos a meditacio is. Az a lenyeg,hogy nyugtasd meg a szervezeted.
2013. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. nov. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!