Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mert nem tudok elaludni? Mit...

Mert nem tudok elaludni? Mit tegyek, hogy konnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Nem otthon alszok, de mar egy honapja, szoval sztem hozza vagyok szokva. Az a baj, h barmikor fekszek le, orakig csak forgolodok az agyba, nem tudok aludni. Mennek az aznap hallott zenek a fejembe, kavarognak a gondolatok, nem tudom abbahagyni. Meg megy mellettem a csovekbe a viz, lehet, h az is zavar tudat alatt. Meg felettem kisgyerekek vannak, akik gyakran felsirnak. De ezeken sajnos nem tudok valtoztatni. :S Mi csinaljak, hogy megis el tudjak aludni? Pedig altalaban eleg faradt vagyok... Setaljak lefekves elott? Vagy mi?

18/l


2009. nov. 13. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem is hasonló problémám van. Hiába vagyok álmos, van amikor másfél óra után tudok csak elaludni. Tesóm meg 10 perc múlva már szuszog..:) Az a baj, hogy nem áll le az agyam, mindig eszembe jut valami. Egy idő után elalszom, de általában korán kell kelnem reggel és így nem alszom eleget. Nálunk is vékonyak a falak és minden áthallatszik (szomszédban megy a mosógép, tévét néznek, veszekednek,üvöltetik a zenét hajnali 3-kor...).

Nem tudom, mi lehetne a megoldás.

2009. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, 23/L vagyok.
2009. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ha nem zabálom tele magam lefekvés elött képtelen vagyok elaludni...
2009. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!