Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történne ha kiönteném egy...

Mi történne ha kiönteném egy dezodoros flakon tartalmát egy pohárba és meginnám?

Figyelt kérdés
hülye válaszokból nem kérek:))

2013. okt. 20. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Pedig nehezen ájja meg a zember, hogy ilyen okos kérdésre ne hülye választ adjon!


Ha alkoholos, olyasmi hatása lehet, mint a Krasznaja Moszkva kölninek vót, azt a hazánkban ideiglenesen tartózkodók itták, mint a homok!

2013. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azt ki tudod önteni, én Nobel díjra jelöltetlek.
2013. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy nem lehet normális választ adni egy kíváncsi embernek, beszólás nélkül.. HA KI LEHETNE NYITNI
2013. okt. 20. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért akarnád meginni? Milyen helyzetben és hogyan jutott ilyen ötlet az eszedbe? Mindegy, szerintem ha meginnád egy gyors gyomormosás és talán élve megúszod. Különben lehet meghalnál, azért nem tudom 100%-ra megmondani azt, hogy meghalsz, mert még nem próbáltam meginni a dezodort.
2013. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg szörnyű kínok között halnál meg
2013. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És utána még a zörökös szenvedés a külső sötétségben. Lehet, hogy te ennyire ... izé... hogyismonnyam vagy?
2013. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!