Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fokozott testmagasság növelés...

Fokozott testmagasság növelés serdülőkorban lehetséges? -tovább lentebb.

Figyelt kérdés
Hallott már valaki a super-growth szerről? Állítólag ~2hónap alatt 5centi növekedést is eredményezhet. Nem jártam még nagyon utána, de az aminosavak segítik serdülőkorban a testmagasság növelését, illetve fokozottabb izomtömegek felszedését. Van aki szedett már serdülőkorban testmagasságnövelő-szert? Mik a tapasztalatok? Mellékhatás van esetleg?:)
2009. nov. 11. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akinek STH-t termelő tumorja van felnőttkorban az sem nő egy centit sem! Csak a lábfeje (azaz a cipő mérte), álla, ujja, ezt nevezik latinosan acromegalianak.


A linkelt oldal pedig egy reklám oldal, abszolút nem hiteles forrás! Az egész arról szól, hogy elsózzák azt a cuccot azokra, akik beveszik azt a sok hülyeséget.

Boris Ivanov és társai persze, persze...

2010. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nincsen semmilyen tumorom. Szerinted akkor se használhat. Esetleg konkurens cég vagy?:D

Akkor a te válaszod mi lenne a kérdésemre a műtéti beavatkozáson kívül..?

2010. márc. 15. 10:32
 13/18 anonim válasza:

Helló, kedves kérdező :). Asszem egy cipőben járunk :S.

Ha bármit megtudnál a super growth beszerzéséről légyszíves írj nekem 1 emailt. : enary96@citromail.hu . köszi előre is .^^! ( remélem nem élnek vissza az email címemmel o_O )

2010. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Megkérdezem Californiában élő rokonomat, hogy kapható-e ott.

Ha van, akkor majd talán tudna behozni az országba.

G.

2010. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, előre köszönöm, hogy a szándékod megvan:)

Utolsó elötti: rendicsek:DD

2010. máj. 9. 22:04
 16/18 anonim válasza:
18:44-es vagyok , még régebben írtam :D . És köszi csók a fejedre :D
2010. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Idegesít, hogy ilyen meberek is vannak, akik beveszik a növesztőszer dumát...

Tom Cruise, 170 centi...kábé amióta az eszemet tudom azt hallom, hogy ilyen magasított cipőkben jár, úgy szégyelli magát. Komolyan gondoljátok, hogy ha van rendes növesztőszer, azt ő nem tudná megvenni akár milliárdokért is? A másik: nekem volt anno olyan munkám, hogy gyakori kérdéseken és egyéb fórumokon akár magammal is kellett beszélgetnem, több nickname-mel is. Leírtam, hogy ez is milyen jó, az is milyen jó, nekem bevált. Higyjétek el, a gyakori kérdéses válaszok fele nagyon nagy kamu, sima reklám.

2011. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Lehet, hogy sok kamu, de én se vagyok egy égimeszelő és ez tényleg nagyon tudja zavarni az embert. Volt egy idő amikor többször is teljesen ki borultam ezen. Amúgy meg Tom Cruise legalább negyven és nem csak olyanok írnak ide akik már biztos nem nőnek, én például 15 éves vagyok .
2012. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!