Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva kaphatom meg...

Mennyi idő múlva kaphatom meg a tüdőszűrő leletet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A vizsgálatkor megmondják. Van, ahol azonnal adják, van ahol másnap, harmadnap kell érte menni.

Bocsi, de nem te kérdezted a tüdőszűrés vs. eü kiskönyvet is?

2009. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondtak semmit. Amikor 2 éve ott jártam, diákmunkához kellett, akkor 1 hetet kellet, várni. Hát nem tudom, szerintem most se változott. Csak tényleg az a furcsa hogy akkor egyből mondták, most meg semmit.
2009. nov. 11. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában szűrés után 1 héttel kell menni érdeklődni, és akkor lepecsételik a kis lapkát, hogy nem vagy TBC-s,
2009. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. Mi idén júliusban csináltattuk meg és másnap a kezünkben volt a lelet. De egy ismerősünk pl. szólt, hogy eü.könyvbe kell sürgősen, és megkapta alig fél óra alatt. Ezért írtam, hogy van ahol így, van ahol úgy. Látod, máshol (2.hsz.) akár egy hét is eltelik. Meg kell kérdezni, mik a lehetőségek nálatok. Hívd fel őket és kérdezd meg, hátha gyorsan kiadják a leletet!
2009. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! TÉnyleg utána fogok ennek érdeklődni!
2009. nov. 12. 12:49
 6/6 A kérdező kommentje:

Na már megvan végre :)

Egy hetet kellett várni.

2009. nov. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!