Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy régen ivó férfinak (már...

Egy régen ivó férfinak (már 50 éves, de kb 70nek néz ki) mennyi idő kell a halálhoz? Kb.25 éve iszik. Légyszi.

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ó, még eléldegélhet akár 10 évig is. Sok mindentől függ.

Én is ismertem ilyen palit, egyszerűen nem értettem, hogyhogy nem dobta még fel a pacskert.


És akkor én aggódom, ha néha berúgok meg elszívok pár cigi.


Ezek meg vedelnek, szipákolnak.

2013. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő már hozzá edződött.Túl fog élni .
2013. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne mááááááár. :( Akkor meg fogja keseríteni az életünket? De már sárgul a szeme, és az idegi állapotával is kezd probléma lenni.
2013. okt. 14. 16:27
 4/4 anonim válasza:
Mennyi kell a halálhoz? Hát, ez elég érdekes kérdés, ezt egy komolyabb kivizsgálás alkalmával csak sacc/kb-ra tudná még a doki is megmondani. Aki már ilyen rég iszik, valószínű valamennyire hozzászokott a piához. A májnak meg ha B és C vitaminhoz is jut (az alkoholon kívül:-), akkor regenerálódik. Attól, hogy valaki szarul néz ki (70-nek) az tényleg az alkoholnak betudható ugyan, de amint abba hagyná, a szervezete és a bőre is regenerálódna. Egyáltalán nem hiszem, hogy kevés van neki hátra.
2013. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!