Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhes vagyok? Mit tegyek?

-betty- kérdése:

Terhes vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok van barátom de még nm volt szexuális életem.Nagyon aggodom mivel mert a menstruácion sem jár rendsen ne is beszélve az utolso hétröl hányingerem van hasmenésem szédülök rosszul vagyok...+ hiztam is 1-2 kg.amizavar, terhességi tetszetet végeztem azt mutatta h nm vook terhes.Van miért aggodnom?Terhes lehetek?

2013. okt. 13. 19:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elöször is normális kommentekere gondoltam,és köszönöm azonak akik valamennyiben igyekeztek segiteni.
2013. okt. 14. 15:36
 12/15 anonim ***** válasza:
normális kommentre? hülye kérdésre mit vársz? az, hogy az ember hogyan esik teherbe, hatodikos anyag. kimaradtál az általánosból?
2013. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: -betty-

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 15:37

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Terhes vagyok? Mit tegyek?

"igen, van okod aggódni, a hülyeség gyógyíthatatlan"

Az üzenet témája: ???

Az üzenet szövege: Hülyeség??mégis milyen hülyeség már meg ne haragudj..."


no comment

2013. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen felfoghatatlan,hogy hogyan lehet ilyet kérdezni. Ez ma már nem tabu téma. Az iskolában tanítják,de egy szülő is elmondja agyerekének,de ha még ez sem olvasni lehet róla,a barátnők szívesen beszélnek ilyenekről. Hol éltél eddig?
2013. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
dilis a terhesség a fiúd zacsijában úszkáló spermáktól lehet csak és azok csak úgy kerülhetnek a méhedbe ha szexeltek különben a vaginád savasságában elpusztulnak. nem vagy terhes csak elrontottad a hasad a sok kolbásszal :D
2013. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!