Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annak milyen oka lehet, hogy...

Annak milyen oka lehet, hogy futás után (minden alkalommal) mindkét lábszáram belső részébe zsibbadó fájdalom nyilal be?

Figyelt kérdés
Tavaly még nem éreztem, de idén már annyira erős a fájdalom futás után, hogy majd összeesek. Tapintásra fokozódik. Sajnos lúdtalpas is vagyok. De a fájdalom egy idő múlva elmúlik. 20 éves korosztály.
2013. okt. 11. 19:46
 1/1 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem lehet görcs? akkor magnéziumot kéne szedni. Ha lúdtalpad van, akkor a betét nagyon kéne, és általában nem futunk jó cipe nélkül, pontosan, hogy tartsa a lábat és amortizálja a becsapódást. Nem emlékszem számokra, de valami hihetetlen nagy erővel csapódik a lábunk a talajba.

Más. Ha huszas vagy, a futás nem kötelező. Én más sport után néznék, mert egy sport sem jó, ami fájdalmat okoz.

2013. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!