Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónapja a szám szélén...

1 hónapja a szám szélén (mindkét oldalon) kijött valami barnás folt, ami elkezdett sebesedni! 2 hét kellett neki amire teljesen elmúlt. De most újra. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

link: [link] Jpg

Nagyon zavaró és rettenesetes csúny! mit tehetnék ellene? mitől lehet? Mivel kenjem? Eddig sohanem volt ilyenem.....1 hónapja volt...2 hétig múlt...2 hét szünet után úja! És fáj is,mert berepedzik a bőr és a szám sem tudom rendesen kinyitni!


2009. nov. 10. 08:37
 1/3 A kérdező kommentje:
link újra: [link]
2009. nov. 10. 08:38
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez azaz izé...:D ennek nemtom a nevét, lehet nincsis neki. ez olyankor van, amikor úgymond "megerölteted" a szád. pl amikor túlsokszor nyitod nagyra a szád, és 2 oldalt az a vékony bőr elreped. akkor van ez.

valami zsíros cuccal kenegesd, pl a kékdobozos nive-val, DM-ben lehet kapni kis kiszerelést, kb 350 ft-ért.

plusz néha kenegetheted neogranormonnal, v körömvirágkrémmel h gyorsabban begyógyuljon a seb.

a nivea azér kell, h felpuhítsa, mivel ha bereped az arra utal h száraz és kemény. ha felpuhul akkor nemfog úgy fájni amikor nyitogatod a szád.

2009. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez herpesz!!!! Nekem segített a Zovirax krém.
2009. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!