Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet túl sok energiát kapok...

Lehet túl sok energiát kapok az ametisz kőtől? Már a telefonom is tele van fekete foltokkal.

Figyelt kérdés
A napokban leejtettem a kővet és egy kisdarabka hiányzik belőle.Annyira sok energiát kapok tőle,hogy már a telefonom is tele van fekete foltokkal.Én azon gondolkozok lehetséges mivel nem ázott be.Csak olyas valaki írjon aki tudja mi az ametiszt kő.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 7. 04:02
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
Nem. Más baja van a telefonodnak.
2013. okt. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tele vagytok fekete foltokkal a telefonoddal együtt, az nem az ametiszttől van. Mosakodást próbáltad már?
2013. okt. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pixelhiba? Ez vagy tech kerdes vagy ezoteria.
2013. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a kettőnek köze nincs egymáshoz--telefonszerelő tudja a választ
2013. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet kedves 2# lehet ti vagytok tele fekete foltokkal!TUDSZ EGYÁLTALÁN OLVASNI!!!
2013. okt. 7. 09:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd megnézet a szervízbe!
2013. okt. 7. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Azt írod: "Annyira sok energiát kapok tőle,hogy már a telefonom is tele van fekete foltokkal."


A telefonod is, meg még?


Asszem, mégis én tudok óvasni!

2013. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!