Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon száraz arcbőrre milyen...

Nagyon száraz arcbőrre milyen krémet ajánlanátok? F/27

Figyelt kérdés
Annyira száraz a bőröm, hogy folyton hámlik, az orrom körül a legjobban, lenne ötletetek, olyan krém ami megbízható, segített nektek? Lehet női krém is, csak hatásos legyen.

2013. okt. 7. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az Oriflame vegyes bőrtipusra (arckrén is van és kézkrém is, mind1, melyiket veszed) vált be ugyanilyen panaszra.

(oriflame.hu, Balancing face cream, száma 17345)

Babaolajat is használhatsz, illatanyagmenteset.

2013. okt. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg általában az olajok és gélek váltak be, krémtől általában begyullad nekem, csak attól az egytől nem, amit már írtam.
2013. okt. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Én is inkább az olajakat ajánlanám, a ligetszépét és a lenmagolajat kicsit kiemelve, de szinte bármelyik megteszi.
2013. okt. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak is nagyon száraz volt a bőre. A gyógyszertárban kapható A vitaminos kenőccsel próbálkoztunk és rendbe jött a bőre. Mindenképpen keress fel egy bőrgyógyászt, és nem tanácsolom hogy Avonos vagy Oriflame vagy egyéb boltban kapható kencékkel kísérletezz.
2013. okt. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!