Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Válaszoltok még a h1n1-es...

Válaszoltok még a h1n1-es kérdésekre?

Figyelt kérdés
Fú én már nagyon unom,annyi ilyen egyforma kérdés van nap mint nap!
2009. nov. 6. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Neked nem mindegy hogy ki milyen kérdést tesz fel? Ha nem akarsz ne válaszolj ennyi. Nincs jobb dolgod? Én meg az ilyen h@lye pi@@ás kérdéseket unom. Csak szítod itt a válaszolókat.
2009. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Vannak, akiket folyamatosan izgat a téma, pont a gyerekei miatt...


Ha téged nem és ráadásul unod is, akkor miért írsz ki rá kérdést???... 8-o

2009. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én is unom a "te beadatnád" című kérdéseket. ott a kereső, kiad 500kérdést 10.000válasszal, mást nagyon neki se fognak írni.
2009. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nem.


:D:D:D

2009. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen feltettem,de ezt a kérdést nem olvasom nap mint nap 1000*! Amikor csak be írom a keresőbe és kidob 150 találatot,egy nap kb 20 egyforma kérdés van!
2009. nov. 6. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
És az mit érdekel téged hogy 20 egyforma kérdés van? Ezt miért veszed fel saját problémádnak? Az ilyenekből lesznek a rosszindulatú vénasszonyok mint te.
2009. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyanokból mint te meg .....,inkább nem minősítelek ,nem fogok én is pi...zni mint te!

Ne válaszolj ha nem tetszik a kérdés! Én sem válaszolok ha nem tudok értelmes választ adni!

2009. nov. 6. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy értelmes Kérdést nem tudsz írni. Leesett volna az állad, ha mindenki azt válaszolja neked, hogy igen, még válaszolunk ilyen kérdésekre,mi? Nem értem miért fáj az neked, ha valaki feltesz egy kérdést huszadjára is. Ha nagyon unod minek ülsz itt? Menj vasalni inkább, vagy főzz meg holnapra! Más kérdéseit bírálod, közben a tiéd is ugyanannyit ér!!! Részemről ennyi volt!
2009. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
halál unalmas. de senki se fogja bevallani, aki meg be van tojva a vírustól, az meg jelenleg mást se lát. máskor minden ismételt kérdésnél belinkeli vki a korábbi kérdéseket, neki mégse szólnak be. ne is foglalkozz vele.
2009. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)
2009. nov. 6. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!