Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A haj tetű meg serke ellen...

A haj tetű meg serke ellen jó, ha kivasalom a hajam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs jobb ötletem. 1-2t találtam most is, és mindig ez a samponozás, ami úgy érzem a serkék ellen nem sokat segít.. Mit gondoltok a hajvasaláshoz? Van akinek ez segített?

2013. szept. 21. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a gyógyszertárba, és kérsz fejtetűre szert. Bekened vele a hajad, lekötöd fél órára, azt jól kimosod. Azt kiirt mindent. De ha esetleg a ruhádba, az ágyadba maradt belőle, akkor már másnapra visszafertőződsz. Valamikor a tetűirtást követte a 90 fokon való nagymosás.
2013. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyira nehez megszabadulni tole.

de en probaltam mar a gyofyszertarba a szert...ma tesom atnezte es 3 hajszalon talalt aztxki is tepte...de gondolom van meg bar oxnem lwtott..

2013. szept. 21. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
A tetűírtó a bogarakat leöli , de a serke tokja nem jön le tőle. Azt kézzel vagy tetűfésűvel le kell húzni a hajszálról. Az írtószernél hatásosabb dolog nincs. Sem a vasalástól sem a hajfestéstől nem pusztul ki a serke.
2013. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondod, hogy tuleli a 230 fokot??
2013. okt. 2. 01:09
 5/6 anonim válasza:
De képzeld el, hogy túl éli vegyél a gyógyszertárban szert kend be vele most ki 230 fokon a hajadat! (ÉS MOSD KI AZ ÁGY NEMŰDET IS) mert valószínű azért nem megy ki a hajadból mert a párnád is olyan még...vagy kitudja. Itt segíteni akarnak neked az előttem szólok te meg itt bunkózol, hogy "túléli a 230 fokot?" Egyébként hány éves vagy?
2013. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csajszi007 válasza:
tetü a mai világban? :/ megsúgom hogy nemsegít a vasalás olyan nincs hogy nem megy ki a szer nemnyírja ki a tetveket :/ ha egy nemsegít tegyél rá kettőt vagy nem tudom ... de ez cinkk....
2013. nov. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!