Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha a 2 éves...

Az igaz hogy ha a 2 éves magasságunkat szorozzuk 2-vel akkor kijön hogy milyen magasak leszünk felnőtt korunkban?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 165 cm. Anyukám aszt mondta hogy 2 éves koromban 90 cm voltam, ezek szerint 180 cm leszek. Ez olyan soknak tűnik. Beválik egyáltalán ez a módszer? Nálatok bevált?

2013. szept. 14. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam. Fiuknál hozzá kell adni 5öt,lányoknál minusz 3. De nagyjából helyt áll szerintem. Szerintem ez is egy érdekes magasság kalkulátor. Nálam ez 1centit tévedett kb. [link]
2013. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez azért nem mindenkinél lehet, mert egy nagydarabb gyerek nem csak széltében hízik, hanem a gyerekek még magaságra is nönek, ha túl sokat esznek. vagy is ritka a kicsi gyerekeknél, hogy nagyon magas de nagyon vékony. àltalában amelyik gyere kövér az magasságra is nagyobb a társainál.

Ez persze felnött korban már nincsen, mert ha valaki megállt a növekedésbe akkor már csak széltében hízik.

2013. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!