Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tud fájni jobb oldalon a...

Mi tud fájni jobb oldalon a bordaívek alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj, néha bele lüktet erősen, és nyomásra is erősen fáj! Mi tud itt ezen a részen ennyire fájni? A májam? Esetleg tüdő? Nyomásra is tudnak ezek a szervek fájni?


Bordaív alatt, kicsit talán hátrafelé. Rohadtul idegesít!


Orvosok nem találnak semmit, vérkép jó, Hasi UH negatív. Gőzük nincs. Gondolom itt se sok mindenkinek, de hátha volt másnak is hasonló panasza, fájdalma, és tud valami támpontot adni.



2013. szept. 7. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Epe is fájhat. És igen, van olyan, hogy nyomásra érzékenyek a szervek.

De ha orvos nem talált semmit, akkor így látatlanba mi se fogunk tudni semmi használhatót mondani.

2013. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Talán a veséd, amit még nem soroltál fel. De előfordulhat, hogy más szerved fáj, és kisugárzik a fájdalom, így olyan, mintha más fájna.

Az orvosokat zaklasd tovább ezzel, mert gyakran csak le akarnak passzolni. Én két évig jártam az orvosokat, mire rájöttek, hogy asztmám van. Pedig ez nem annyira rejtett dolog.

2013. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Típusos fájdalom, máj vagy epeproblémát mondtam volna, ha nem lenne negatív hasi UH leleted. Összefüggésben van-e a panasz valamivel? Fokozódik-e terhelésre, esetleg étrenddel? Nem fáj jobban bizonyos ételek fogyasztása után? Nem vagy "szeles"? Nekem Candidám van, ha olyan ételeket eszem,amik nem jók, rögtön puffadok és görcsölök,néha epetájékon is. (lisztes,cukros,élesztős ételek után). Ha túl zsírosat eszel, lehet kicsit kevés az epéd,és nagyon dolgozik az epehólyag ettől is fájhat. Figyeld meg,mit eszel és van-e összefüggés. Sima natív csövet is vettek? CRP milyen? Gyulladást nem mutattak ki? Mert azt nem feltétlenül mutatja az UH.
2013. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A veseprobléma inkább hátfájást okoz, mivel ahhoz közelebb is van, illetve oda sugárzik.

Vese soha nem fáj elöl! Illetve még csak nem is betapintható, tehát nem fájhat nyomásra sem.

2013. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nalam is ugyan ez van nem allado inkabb viszatero fajdalom
2013. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A gyulladásos értékeim, süllyedésem teljesen normális, rendben vannak! Májam nagyobb picivel, de az nem okoz szerintük ilyen fájdalmat, max egy kis nyomásérzést!


Vesét is nézettem Nefrológussal, van egy minimális vér a vizeletben, de ő megvizsgálta mikroszkóppal és semmi rendelleneset nem talált.


Táplálkozással nem vettem észre, hogy összefüggne.

2013. szept. 7. 13:36
 7/7 alf válasza:
kiderült?
2017. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!