Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet lombik-bébink?

Lehet lombik-bébink?

Figyelt kérdés
úgy döntöttünk belefogunk,és 5-év után jelentkezünk a Kaáli intézetbe Miskolcon! Kérem,akinek van tapasztalata -e téren,az ossza meg velünk,és adjon tanácsokat mire figyeljünk,és írja meg mi is vár ránk? köszönjük!
2013. aug. 24. 21:12
 1/3 anonim válasza:
szia,énis lombikos vagyok.Ha a lombikrol akarsz megtudni valamit akkor a gyerekválallás-teherbeesés témykörbe írj.Mit szeretnél megtudni?A stimulálásra vagy beülteteésre vagy mi érdekel?Én nemértem a kérdést.
2013. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Saját tapasztalatom nincs, de unokanagybátyáméknak most jön a harmadik lombik-bébi, pedig rengeteget szenvedtek a természetes módszerrel. Eredménytelenül.

A lombik bevált.

2013. aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valójában én nem vagyok túl tapasztalt hová mit lehet írni,,,Mindent szeretnék tudni! Pl,ha jelentkezünk akkor mi következik utána,mert azt mondták,hogy itt Miskolcon lesz a kivizsgálás,de Debrecenbe kell menni majd utána. Ami most fontos kérdés,hogy időben menni a várakozás,van-e itt is hónapokat igénybe vevő várakozás,35 év felett több-e a kockázat,és persze,hogy az anyagiak,amiket nekünk mondtak a Kaáli intézetben,(kb.400 000 )ezt egy összegben kell-e oda adni vagy mindég menet közben? Köszönöm szépen a válaszokat !
2013. aug. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!