Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyenes haj is be tud göndöröd...

Egyenes haj is be tud göndörödni az idők folyamán?

Figyelt kérdés

Újabban úgy veszem észre, hogy amikor már olyan 4-5 centis hajam van, a vége nagy ívben elkezd göndörödni...


15/f


2009. okt. 28. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy magától nem. :) Lehetséges, hogy egy kevés természetes hullám van a hajadban, ami túl rövid vagy túl hosszú hajon nem szokott érvényesülni.
2009. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hallottam ilyenről. kiskorodban nem voltál göndör, vagy nem születtél véletlenül göndören?
2009. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én húgomnak kiskorában egyenes haja volt, tizenévesen göndörödött be neki, nagyon apró fürtösre.Másik húgom 20 éves, neki eddig szög egyenes haja volt, most elől már a párától is behullámosodik....érdekes:)
2009. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem mindig egyenes hajam volt, aztán a pubertáskor végére hullámos lett. minden lehetsges...
2009. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem születtem göndören. Sőt! Úgy 7 éves koromig teljesen szőke voltam, ma már sötétbarna a hajam! :)

Valószínűleg ez lesz a magyarázat. A pubertás...

Ha jobban belegondolok édesanyámnak is enyhén göndör a haja. :)

2009. okt. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!