Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tartanak iskolában előadást a...

Tartanak iskolában előadást a diabéteszről?

Figyelt kérdés

Nem tudtam pontosan hova tudnám írni, úgyhogy ide írtam. :)

találkoztatok már ilyennel? ha igen, hogyan lehet ilyesmihez csatlakozni?



2013. aug. 15. 21:35
 1/3 Bárzsing ***** válasza:

Hát mi biosz órán hallottunk róla, de külön előadást nem tartottak. Mondjuk nem most volt, már végzős egyetemista vagyok :)

Miért érdekel amúgy?

2013. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért, mert szerintem baromi kevés ami mondjuk egy biosz órán elhangzik és szerintem fontos lenne, ha a fiatalok többet tudnának erről, felismernék a tüneteket, ilyesmi. 18 éves vagyok és nem rég derült ki rólam és próbálnám felhívni mások figyelmét erre :)
2013. aug. 21. 20:38
 3/3 anonim válasza:

Én 7 éve cukorbeteg vagyok. Szerintem fontos, hogy az osztálytársaid és a tanáraid tudjanak róla a betegségedről. Nem kell ehez előadás, elmondhatod Te is nekik (tudom, hogy nem jó róla beszélni, én sem szeretek). Az a fontos, hogy ne szégyelld elmondani másoknak.

Ha bármi segítség kell, írj!

14/L

2013. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!