Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S mi történik?

S. O. S mi történik?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok? Ha emberek között vagyok,beszélgetek elvagyok,jól érzem magam. Azonban van egy dolog(amit itt nem szeretnék részletezni)ami ha eszembe jut nagyon melankolikus állapotba kerülök,ez naponta többször is előfordul,eleinte a barátaimnak is feltűnt,mert ők nem tudták,hogy egy-egy mondatukról eszembe jutott,és nem értették mi van velem. Most nyáron,nem nagyon vagyok velük,a családom nem veszi vagy csak nem akarja észre venni. Ha magamban vagyok általában sírok,és folyton szomorú zenéket hallgatok. Néha alig várom,hogy egyedül lehessek. Ez esetleg a depresszió egyik fajtája?

2013. aug. 12. 22:30
 1/3 anonim válasza:

pedig részletezd nyugodtan, csak ùgy tudunk segíteni ha tudjuk milyen témàtòl leszel rosszul. ùgy sem tudja senki hogy ki vagy. olyan kínos meg nem lehet.


egyébként nekemis van egy ilyen téma amitől rosszul leszek. az pedig a rákròl folytatott temak. ha valaki elkezd nekem a pl a torokrákrol beszélni, egyszerűen megbizsergek, elkezd a torkom fájni, volt olyan hogy megszédültem.


egyébként minden fejben dől el. ha azt a bizonyos teman nem akarsz gondolkodni akkor nem is fogsz

2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem lehet nem gondolkodni,a bőrömmel van gond,nincs segítség
2013. aug. 12. 22:44
 3/3 anonim válasza:
írd le privibe részletesebben
2013. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!