Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a bal oldalamon...

Létezik, hogy a bal oldalamon is érzem mozogni a beleimet?

Figyelt kérdés
Ez most nagyon hülyén fog tűnni,de amikor érzem hogy mozgolòdnak a beleim,a bal oldalamon,egész a hátam irányában is érzek mozgást. Tehát nem a hasam bal oldalán,hanem a csìpőcsontom szélével egy vonalban. Létezik,hogy ott is kanyarog a belem? Egyébként nagyon vékony vagyok,kesskeny az egész derekam,csìpőm,mindenem. Van egy gerincferdülésem,az is balra görbül.lehet hogy ez nyomta el a beleim? Amúgy rendben van az emésztésem,néha fel vagyok fújòdva,ennyi. Tudom,hogy hülyeségnek tűnik,de tényleg ìgy érzem néha.
2013. aug. 12. 20:37
 1/3 anonim válasza:
nem vagy terhes?
2013. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok ròla,vagyis nem hinném,de különben is azt a kis pukkanásokat akkor középen a hasamban érezném,ha az lennek, nem? Mert ilyen kis pukkantásokat érzek ott oldalt.
2013. aug. 12. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:

A vastagbél az körbe keretezi a hasat. Bal oldalon a leszálló vastagbél van, ezt érezheted.


Jobb oldalon indul a felszálló,majd máj alatt elkanyarodik, ez haránt vastagbél, majd bal oldalon lefelé kanyarodik a vastagbél.


Itt láthatod is:



[link]

2013. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!