Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó?

Szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés

[link]


158cm, 47kg, 12/l


Szerintem kb. 3-4 kg felesleg van rajtam, ez meg azt mondja, hogy ,,Az Ön testsúlya nagyon alacsony!". A BMI-m szerinte 18.8271.

Most én vagyok a hülye, vagy ez nem jó?



2013. aug. 8. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén válaszoljak az utolsó kérdésedre? ...

A BMI nem igazán alkalmazható gyerekekre. Emiatt nem érdemes vele foglalkoznod, de igazából a súlyoddal sem, hiszen NINCS rajtad felesleg. Nehogy 12 évesen fogyózni kezdj, mert később fogod inni a levét. Élj egészségesen, sportolj, ne tömd magad édességgel és gyorskajával. Ennyi. A BMI kalkulátor meg felnőtteknek való, akkor mutat reális értéket.

2013. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy edzett? Lehet egy kis izom hiányod van.

Mit sportolsz?

Kövér nem vagy az biztos.

2013. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Háááát... 6-7 évig intenzív úszás, két évet kihagytam most, de versenyre mentem, VÁLTÓ BRONZ :). Tesából 5ös voltam, ami nem egy nagy cucc, viszont a második félévben tényleg sokat javítottam.

Nem mondom, hoy kövér vagyok, inkébb azt, hogy pici feleslegem van. MOST EBBEN A PERCBEN 47.1 kg vagyok. Nem akarok fogyókúrázni, csak egy kicsit odafigyelni, csak nincs önuralmam.

A VÁLASZOKAT KÖSZIIIIIIII!!!!!!!!!!!!! :)

2013. aug. 8. 22:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!