Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kipróbáltam a füvet, miért...

Kipróbáltam a füvet, miért nem éreztem semmit?

Figyelt kérdés
Nem kell drogosnak beállítani, csak kíváncsi vagyok, ennyi. Azt hittem, nagyobb durranás lesz. 1-et szívtunk 3-an. Kicsit remegtem tőle, sokat ittam meg szédültem. Ennyi?
2013. aug. 8. 02:08
 1/5 Alaque ***** válasza:
Ittasan nincs benne sok köszönet, pláne elsőre. Egyébként azt is mondják egyesek, hogy elsőre nem éreztek semmit. Kérdés, hogy akkor másodjára minek szívták, persze. Meg amúgy sem való minden mindenkinek. Találkoztam már olyannal is, aki nem szeret inni, mert nem érzi a hatását, csak hányingere lesz és szédül tőle.
2013. aug. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Avagy átvertek titeket és oregánót szívtatok = )
2013. aug. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, én a másodiknak adok igazat:D

Hány hülye van csak a környezetemben, h ő a nagy füves, aki tegnap is, h beállt:D

Közben meg életében nem látott füvet, mert rendszeresen átvágják:D

2013. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D :D Egy régi barátom toppant be váratlanul. Láttam rajta, hogy van baj rendesen, nem hiszem, hogy ő maga az oregánótól állt volna be... :D Meg nem is beszéltük meg előre, hogy kipróbálom, hirtelen döntés volt. Amúgy az ivászat nem alkoholra vonatkozott, hanem vízre. :D Ki voltam száradva, mint a sz*r.
2013. aug. 8. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát de azok is olyanok, h szét vannak csúszva, mert rátesznek meg beleéli magát.
2013. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!