Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? ( fogamzás...

Most mit csináljak? ( fogamzásgátló tabletta + székrekedés)

Figyelt kérdés
Nemrégiben voltam a nőgyógyászomnál fogamzásgátló tablettát íratni, megvizsgált és elmagyarázta a dolgokat de egy kérdésemre nem kaptam pontos választ tőle. Sosem érzem azt, hogy nagy wc-re kellene mennem, mindig erőlködnöm kell az állaga is elég kemény és a székrekedésre utaló többi jelek sorakoznak egymás hátán. 17 éves vagyok és igazán nem értem a betegség okát, mivel egészségesen étkezem és sokat sportolok a szabadban de sajnos ez a helyzet. Hashajtó teákat ittam eddig és szedtem gyógyszereket is ( Spirulina, stb ) de a tabi mellett nem tudom, hogyan oldjam meg, a végén még keresztezi egymást a kettő egy baba pedig jó lenne ha most nem csúszna be, érettségi előtt állok de az óvszer pedig kényelmetlen. Valami ötlet vagy gyógyszer, hogy egymás mellett tudjam használni a kettőt?
2013. aug. 4. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi folyadékot iszol egy nap illetve mennyi rostban gazdag gyümölcsöt eszel?
2013. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat sportolok, biciklizek, futok és tornázok ( gyorsan felcsúsznak a plusz kilók de szeretek is mozogni) ezáltal rengeteg ásványvizet iszok de mostanság át áltam a bubimentes palackozott vízre, egy nap kb másfél liter folyadékot biztos megiszok. Hát gyümölcsökből inkább azt eszem aminek szezonja van, így nyáron talán még többet, viszont ! Rajtam kívül a családban senki nem táplálkozik egészségesen így a főttételek.. hát.. nem mindig mondhatnám a legegészségesebbeknek. Zsíros, olajos ételek.. és ha nincs más nagy ritkán én is megeszem.
2013. aug. 4. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
1,5 liter az még kevés is egy normál ember számára/nap, nem hogy rengeteg. 17 évesen kávézik az ember már sokszor, szóval ha űzöd, akkor sok langyos tej, kevés kávé is segíthet.
2013. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!