Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 40 közeli nők egészségesek...

40 közeli nők egészségesek vagytok? Ha nem akkor milyen betegségetek van? Kort is légyszi.

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

45 vagyok és gyakorlatilag minden bajom van, pedig külsőre pár évet latagadhatnék.

Igaz, már 20-30 körül is voltak nyavalyáim, annak ellenére, hogy akkor még tök egészséges életmódot éltem. (sajna már nem..)

Mostanra már egy vaskos dossziém van az orvosi papírjaimból, már ott tartok, hogy nem is akarok tudni róla, ha újra találnak nálam valami hülye betegséget.

2013. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41 éves vagyok, látszólag jó kondiban. Viszont pár hete diagnosztizáltak nálam refluxot. Emellett néha már ínhüvelygyulladásom van a kezemben, ami hol előjön és álmatlan éjszakákat okoz, hol tünetmentes.Ugyanígy időnkénti térd fájdalom, pedig nem vagyok túlsúlyos (168/56). Azért még teszem a dolgom, rohangálok, folyton pörgök - még kicsi gyerekem (is) van. Ha ezt így folytatom, beteges vénasszony leszek…
2013. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok, ha jó napom van, egy tízest letagadhatok. Nem vagyok egészségmániás, bár nem dohányzom, ritkán iszom alkoholt, igyekszem karbantartani magam (jógázom). Különösebb fizikai bajom nincs, de sajnos az idegeim nincsenek kötélből, hajlamos vagyok a szorongásra, depresszióra... de ez egész életemben megvolt.
2013. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!