Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent neurológia leleten,...

Mit jelent neurológia leleten, hogy bal oldali reflex accentualtsag?

Figyelt kérdés
Komoly bajra utal? A neten nagyon ijesztő dolgokat találtam :(
2009. okt. 22. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Bal oldalon élénkebb a reflexed....

nem tudom te milyen szörnyűségeket olvastál...semmi ilyet nem találtam, utánanéztem mert kiváncsi voltam, hol olvastál erről szörnyű dolgokat.

Eü-s

2009. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Meg nem mondom már pontosan, hogy hol, csak a kóros reflexekre kerestem rá a gugliba. Meg az orvos is olyan ijesztő dolgokat mondott, hogy valameylik agy féltekém nem működik rendesen, és....áh, azóta sem tudok megnyugodni. Balra húzó szédüléssel mentem a vizsgálatra. A szédülés elmúlt már, csak nagyon megijedtem attól, amiket mondtak. Ehhez képest csak egy hét múlvára írtak ki a következő vizsgálatra. Akkor te biztosan tudod, hogy mi okozhat ilyesmit. Elmondanád? Mert a neten keresgélni...lehet, hogy teljesen más dolgokat találok és csak egyre jobban megijedek.
2009. okt. 23. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!