Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Seborrheás dermatitis--szel...

Seborrheás dermatitis--szel élők mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nekem az arcomon és a fejbőrömön is van.

A Diprosalic már nem használ,most Atozont kezdtem tegnap használni,még jelentős javulás nincs. A Bőrgyógyász felírt nekem még olyat hogy: Fluconazole-q pharma,amiből heti egyet kéne szednem,de egyelőre drága az nekem.

22 éves Férfi vagyok egyébként és az egyik problémám,hogy hosszú a hajam és nem akarom levágatni,de úgy néz ki kéne.

Ti mit gondoltok mindezekről?


2013. júl. 16. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A seborrhoea capitis nagyon gyakori oka gombás elváltozás, ezért írták fel a gyógyszert. Érdemes lenne kiváltanod,v. legalább megpróbálni Nizoral sampont használni,bár az sem olcsó.
2013. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leírottak szerin az ok: a vékonybél gyulladása, gombásodása, hormonális egyensúly vesztés.

Tehát ennek a gyógyításán kellene fáradoznod.

2013. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolso:

mit ajanl?

2013. júl. 17. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Krónikus bélgyulladást(akár vastag-, akár vékonybél)legtöbbször a stressz és a nem megfelelő étkezés okoz. Tudom,h sok vita van a tej körül,de javaslom,h hagyd ki az étkezésedből. A legtöbb ember nem tudja megemészteni(nem azonos a tejallergiával) és ennek következtében krónikus bélgyulladás alakul ki. Nekem bevált az aloe vera gél kúraszerűen. Egy évben tavasszal és ősszel csinálok egy-egy 3 hónapos kúrát. Krónikus vastagbélgyulladással szenvedtem sokáig,de mióta ezt csinálom semmi panaszom nincsen.

És vedd meg vagy a gyógyszert,amit írtak,vagy a gombásodás elleni sampont.

2013. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy jó megoldás van rá: Holt-tengeri só. Már mindent kipróbáltam de végül csak ez segített. F/24
2015. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!