Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ébredek hébe-hóba kéz...

Miért ébredek hébe-hóba kéz zsibbadásra reggelente?

Figyelt kérdés

Időről időre visszatérő probléma, akár hetekig is így ébredek. Esetleg ez alatt az időszak alatt néhány nap kiesik és nincs zsibbadás. Általában nem durván zsibbad, de volt már olyan, hogy iszonyat elzsibbadt.

Angliában élek, itt voltam már háziorvosnál vele, ő nem mondott semmit. Megtapogadta a kezem és ennyi volt.

Jővő hét hétfőtől két hétig Magyarországon leszek. Egyéb bajaim is vannak, így már azokra kértem anyósom, hogy kérjen időpontot, azok meg is vannak.

Ezzel a problémával hova forduljak? Sűrű lesz a 2 hét, mert 1. héten orvoshoz járok és ügyintézek, 2. hétre szerencsére már nem sok minden van, 1. hétre már nem hiszem, hogy beférne, de így is félek, hogy ha most kérünk valahol időpontot, már nem kapunk. Most jött elő újra a kézzsibbadás pár napja. Erre is kellett volna időpontot kérni, tudom.

Hova tartozik ez a probléma? (Hol a jobb, hol a bal zsibbad, napközben nem, csak reggel, mikor felébredek. Volt már olyan, hogy hajnalban többször arra ébredtem, hogy zsibbad a kezem, de ma pl hajnalban megébredtem, semmi zsibbadás, 1 órával később megint ébredtem, már zsibbadt)

Van valakinek hasonló problémája?


2013. júl. 16. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden éjjel, rosszul tartom a kezem mikor alszom. Nagyon behajlítom, felhúzva a kézfejem az arcomhoz, vagy a mellkasomhoz, mindig így ébredek és kimegy belőle a vér. Lehet te is így alszol, csak nem emlékszel rá, mert esetleg ébredés közben kinyújtod és már csak azt tapasztalod, hogy zsibbad.
2013. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha "rosszul tartod" a karod,kezed, ez "elnyomja" az idegeket és ereket, ezért van ez veled. Ha máskor nincs ilyen panaszod,ez nem kóros.
2013. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!