Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen kérdés. Székletürí...

Kellemetlen kérdés. Székletürítés. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két székletemnél vérzett a fenekem és nagyon fájt a székletürítés. A székletem nem volt véres, csak a wc papír. Aranyeret nem látok. Ez idő óta viszket a fenekem. Mi lehet? Valami fertőzés?
2013. júl. 12. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Megrepedhetett a nyálkahártya, vagy lehet belső aranyér. Kend be aranyérre való krémmel. Idővel be fog gyógyulni!
2013. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon bepánikoltam, már a különböző daganatfélék is átfutottak az agyamon.
2013. júl. 12. 15:26
 3/4 intrepid ***** válasza:
Ha csak teheted, székletürítés után alaposan mosd meg a feneked amíg meg nem gyógyul.
2013. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha viszket a feneked, akkor ez aranyér. Valószínűleg belső, azért nem látod. Egyél meg pár naponta egy kiskanál lenmagolajat, az lágyítja a székletet és nem sérül újra meg annyira az ér, jobban begyógyul. Aztán használhatsz aranyérre kúpot (mastu s, reparon, stb...), hátha jó lesz.

Őszintén szólva nekem nem segített a belsőn kúp, de van akinek igen. 9 éves korom óta van egy 2 cm vastag aranyerem a záróizom mellett egyből belül, időnként viszket, de sose vérzett még ki, sose fájt. Ha továbbra is gondot okoz neked, akkor pedig irány a proktológus.

2013. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!