Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Ha egyszerre beveszek a...

SOS! Ha egyszerre beveszek a Béres C-vitaminból 6 szemet lehet bajom?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy el lehet vele mulasztani a menstruációt, ha 1000 mg-ot beveszünk. Ez 6 szem lenne a gyógyszerből. Bevehetem egyszerre, illetve lehet tőle bajom?
2013. júl. 9. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, de a menstruációd sem fog tőle elmúlni.

A menstruáció hossza, attól függ, hogy milyen vastag méhnyálkahártya épül fel és ez a vérzés alatt milyen tempóban válik le. A vastagságot pedig a ciklus alatt / a menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig /termelődött ösztrogén és progeszteron hormonok hatása határozza meg.

2013. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még azt tenném hozzá, hogy akik vérzés csökkenést tapasztaltak a C vitamin hatására, azok valójában a mindennapokban C vitamin hiányosak

/ C -vitamin hiány tünetei közé tartozik a scorbut, ami vérzéssel jár: fogíny, orr vérzés, nőknél erős menstruációs vérzés./

Ha C-vitamin hiány miatt van kóros vérzés azt így van csökkenti a vérzést, de a normál vérzésre nincs hatással.

2013. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bajod épp érdemben lessz, de butaság ilyet csinálni a menszid miatt az természetes dolog.
2013. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz. Kapni 1000 mg-és C vitamint is.

Ha náthás vagyok, akkor én ebből 3x1-et szoktam bevenni.

2013. júl. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a mensid nem fog elmúlani tőle.
2013. júl. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!