Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen éves korban aranyér?

Farmer kérdése:

Ilyen éves korban aranyér?

Figyelt kérdés
Hali! 15 éves vagyok,és tegnap azt vettem észre,hogy az aranyerem kijött.. :\ Külsőleg tapintható,tehát külső aranyerem van.. :S Este megszenvedtem vele,alig bírtam aludni,bármerre feküdtem fájt,reggel felkeltem,és már nem fáj úgy,ahogyan tegnap este. Este legalább 2x bekentem ilyen direkt aranyérre való kenőccsel. Mást tudok ez ellen tenni,hogy hamarabb elmúljon? Attól félek,hogy este megint elő jön a fájdalom.. Előre is köszönöm a válaszokat! (Hülyék kerüljenek)=)

2013. júl. 8. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyér már a csecsemőkorban is jelentkezhet. Azontúl, hogy kezeled nagy figyelmet kell lenni, hogy a székleted ne legyen kemény és naponta űríts. A neten sok tanácsot találsz.
2013. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet az közre játszik,hogy tegnap előtt úgy emlékszem nem kellet wc-re mennem,és tegnap reggel kemény volt a székletem.. :\ És utána estére olyan 17:00 óra körül meg nem tudtam egyszerűen ülni se,feküdni se,semmit.. Köszönöm a válaszod! :)
2013. júl. 8. 15:42
 3/4 Takács Jánosné ***** válasza:
Az aranyér nem kor függő fontos a táplálkozás a bő folyadék bevitel-rostok.nem szabad hideg kőre ülni óvakodj a felfázástól.
2013. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg fontos a sok rost, a sok folyadék és a gáttorna is segít! nekem a HemoClin géltől már másnapra érezhetően jobb lesz! de mindenkinek más válik be.
2013. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!