Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet természetesen, ,...

Hogyan lehet természetesen, , növeszteni, , a mellet? Valami praktika ami beválik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha erre lenne bevált módszer, amit olcsón, otthoni körülmények közt meg lehetne oldani úgy, hogy még csak nem is káros, akkor minden nő hatalmas mellekkel rohangálna az utcán. Ne legyél naív.
2009. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél el pumpát vagy plasztikai orvosal csináltasd meg. Az otthoni modszere csak ilyen krémek vannak de azokat nem ajánlom.
2009. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megcsináltatni?:O:O:O rengeteg sok pénzért, és áhh...fujj..annyira látszik ha valakinek mű a melle...egészségtelen..amúgy első komi íróűnak igaza van, nincs rá otthoni, olcsó módszer.
2009. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

VAN rá bevált módszer : bizonyos gyógynövények hatóanyaga mellnövekedést okoz!!!

Például a görögszénamag-tea évezredek óta ismert mellnövelőszer, már az ókori egyiptomiak is használták...


Kaphatóak mellnövelő tabletták, amelyek ilyen gyógynövények hatóanyagait tartalmazzák, abszolút semmi káros hatásuk nincs!!! :D

Sajnos, a legtöbb nagyon drága és elég sok hatástalan, de nekem például a Beauty Breast tabletta és krém nagyon bevált. 4-5 hónap után indult be a mellnövekedés nálam, és B-kosarasról D-kosaras lett a mellem a 6. havi kúrám után. (Ez már 2 éve történt, azóta sem változott a melleim mérete.)


Én itt vettem, itt jó leírás van róla :


[link]


(Előtte próbáltam az Erdicet, B2UP-ot, Breast Success-t, ezek semmit nem értek, viszont jó drágák!)

2009. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én óvatos lennék a mellnövelő tablettákkal , mert sanszos , hogy valamilyen hormonszerű anyagot tartalmaznak az meg az emlőrák rizikót növelheti.
2009. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez olyasmi, mint az ész, kinek kevesebb, kinek több. Ez típus, fajtajelleg, adottság.
2013. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!