Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használ valaki HillVital...

Használ valaki HillVital Gyógyfüves Mesterbalzsamot a PIKKELYSÖMÖRÉRE? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Eddig nekem nagyon bevált a HillVital Gyógyfüves Mesterbalzsam. Kicsit szkeptikus voltam, hiszen rengeteg készítményt kipróbáltam. Amit tudni kell róla: kizárólag csak természetes összetevőkből, és gyógynövényekből készült. Elég nagy dobozban van, (asszem. 250 ml) tégelyes kiszerelés, szerintem negyed évig simán elég. Egy próbát megér mindenkinek, eddig nekem bevált. Várom azokat a jelentkezőket, akik már használják, vagy használták. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

#gyógyítás #pikkelysömör #pikkelysömör eltüntetése
2013. jún. 26. 09:55
1 2
 1/15 Zsoltika85 válasza:
Én még ezt nem próbáltam ki, de ha tényleg jó, akkor veszek én is. Egyébként milyen mértékben vált be? Eltűntek a foltok és a viszketések? Nekem a könyökeimen és a homlokomon vannak foltok, na meg persze a fejbőrömön is van, arra most egy sampont használok, de nincs jelentős javulás.
2013. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem a karomon, lábamon, és a fejbőrön. 3 hét után a fejbőrömről TELJESEN lement, a karomat naponta kenem, és alig látszik már valami. Most készülök szintén a HillVitaltol rendelni sampont. Olvastam tapasztalatokat róla, hogy használt psoris betegeknél. Eddig úgy néz ki, hogy NEKEM, hosszabb távon is bevált, és ami jó, hogy a gyógyszertári készítményekhez képest, nevetséges az ára. Múltkor megvettem 25e ft ért egy Amerikából áthozott krémet, hát eléggé átvertek így utólag visszagondolva. Ahogy olvastam a honlapjukon, ők magyar forgalmazók, és gyártók is, Nyíregyházi cég egyébként. Telefonon 2 x beszéltem velük, de nagyon kedvesek, és segítőkészek voltak. Mindenképp ajánlani tudom őket, nekem eddig bevált a Mesterbalzsam.
2013. jún. 28. 09:17
 3/15 anonim válasza:
Szia! Jól tudom, hogy ez a krém ekcémára is jó? Csak, mert szeretnék én is rendelni.
2013. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szia! Ha jól tudom, akkor ekcéma és pikkelysömörre jó a készítmény. Én kizárólag pikkelysömörre használom, eddig tényleg bevált.
2013. júl. 11. 16:03
 5/15 anonim válasza:
Rendeltem én is, tegnap meg is hozták. Remélem nekem is beválik.
2013. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Eddig nekem nagyon bevált. Egy-egy helyen azért még lehet látni, hogy ott a helye, de végre nem vörös a bőröm, és nem feltűnő. Most van egy új készítményük, azt viszont még nem próbáltam ki. Aki használja, írhatna pár véleményt.
2013. dec. 3. 10:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én második alkalommal krémeztem be magam.Én is ekcémás vagyok/voltam, de már csak a fülem mögött illetve a fülem belseje hámlik. Holnap lesz a 3.nap,de már érzek némi változást. Nem piros annyira!

2014. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én azóta is használom, és már több ismerősömnek is segített. Tagja vagyok a helyi psori klubnak, és vittem be mintákat. Két hét kellett, mire hajlandóak voltak kipróbálni, (ismerős a téma :) ) de utána meggyőztem az alapítót, és csak egy kis helyen kezdte el használni. Meglepő eredményt kapott, mert ahol használta nem tűnt el, de szemmel láthatóan halvány volt a bőre. Azóta mindenki használja a klubban. Ha valaki tagja ilyen psori klubnak, jelezze a vezető felé, aki ha felveszi a kapcsolatot a hillvital-lal, akkor kedvezményesen kapja a termékeket. Amúgy meg már sok helyen hamisítják, illetve nagyon sok helyen irreális áron adják különböző boltok. (6-7 e ft.) A rendes ára 4890, és ingyenes a szállítása. A honlapon minden fontos infó fent van. Ne tévesszen meg benneteket a többi hamisítvány!
2014. ápr. 25. 10:07
 9/15 anonim válasza:
Én ezt a balzsamot nem ismertem, de a hillvital-tól használom a gyógynövényes krémet pikkelysömörre, nekem az vált be nagyon, csak elég drága, és folyamatosan kell használni. Plusz hozzá egy holt tengeri iszapos szappant és egy diófa leveleset azok is elég jók. De a természetes megoldások a legjobbak.
2014. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy van rá esély,hogy a cigicsikk nyomát az arcomról eltünteti? Ugyanis nem tudom,hogy hogy lehettem ilyen,de megégettem magam,és nagyon zavar. A heg még friss,két napos,és ezzel a mesterbalzsammal kenegetem,és nem tudom,h mennyi az esély a teljes gyógyulásra. Én reménykedek,mert már csípéseknél kitűnően használt nekem,meg vagyok vele elégedve! Valakinek tapasztalat égéssel kapcsolatban?
2014. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!